Контекст
Общинският съвет в Генерал Тошево реши д-р Александър Щерев да бъде назначен за временен управител на Медицински център I в града
7130
България
Общинският съвет в Генерал Тошево реши д-р Александър Щерев да бъде назначен за временен управител на Медицински център I в градаОбщинският съвет в Генерал Тошево реши д-р Александър Йорданович Щерев да бъде назначен за временен управител на “Медицински център I” ЕООД в града. Общо 17 съветници гласува “за”.Д-р Щерев ще бъде назначен, считано от 30 ноември 2025 година, до провеждане на нов конкурс за избор на управител на дружеството и вписването му в Търговския регистър по партидата на дружеството, но за срок не по-дълъг от шест месеца.
Автор: БТА / Редактор: Стела Филипова
| 27 Ноември 2025, 16:20 ч.
Общинският съвет в Генерал Тошево реши д-р Александър Йорданович Щерев да бъде назначен за временен управител на “Медицински център I” ЕООД в града. Общо 17 съветници гласува “за”. Д-р Щерев ще бъде назначен, считано от 30 ноември 2025 година, до провеждане на нов конкурс за избор на управител на дружеството и вписването му в Търговския регистър по партидата на дружеството, но за срок не по-дълъг от шест месеца. На заседание през месец октомври Общинският съвет реши да бъде открита процедура за провеждане на конкурс за избор на управител на „Медицински център – 1 – Генерал Тошево” ЕООД.
Не пропускайте важните новини от деня. Последвайте ни в Google News Showcase
Бъдете информани с нашите тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-важните новини и събития от рубриката във входящата си поща.
Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
|
|
Получавайте най-важните новини и събития от Вашият град.
От понеделник до петък от нашия редактор Стела Филипова
|
|
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
|
Целевата помощ за отопление е социално право, а не инструмент за бюджетния дефицит
|
|
|
Оттеглиха за разглеждане докладната записка за електропровод към ВяЕЦ „Орисол - 2“ от дневния ред на Общинския съвет в Радомир
|
|
|
Още пет търговски вериги се включват в инициативата „Кошница с грижа“ в подкрепа на потребителите и на българските производители
|
|
|
Над 25 тона отпадъци са събрани по време на инициативата за почистване на „Тежкия полк“ в Шумен
|
|
|
По два случая на домашно насилие са работили полицейските служители в Ловешка област през почивните дни, съобщиха от ОДМВР
|
|
ВРЕМЕ ЗА ЧЕТЕНЕ
|
Време за четене - месец Юни
Препоръчани заглавия |
ОЩЕ ОТ НОВИНИТЕ ДНЕС
|
Целевата помощ за отопление е социално право, а не инструмент за бюджетния дефицит
|
|
|
На територията на област Благоевград са задържани трима младежи за притежание на наркотици, съобщиха от полицията
|
|
|
Оттеглиха за разглеждане докладната записка за електропровод към ВяЕЦ „Орисол - 2“ от дневния ред на Общинския съвет в Радомир
|
|
|
Новоизбраният кмет на радомирското село Долна Диканя положи клетва пред Общинския съвет
|
|
|
Още пет търговски вериги се включват в инициативата „Кошница с грижа“ в подкрепа на потребителите и на българските производители
|
|
Радиопрограми



Тикер
7130
ЗАПАЗИ
Целевата помощ за отопление е социално право, а не инструмент за управление на бюджетния дефицит. Това заявява омбудсманът Велислава Делчева в становище до Министерството на труда ...